OTOMATİK ŞANZIMAN BAKIMI & YAĞ DEĞİŞİMİ

Kuruluşumuzdan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, tanınmış markaların dünya standartlarındaki kalite hedeflerine uygun olarak uzman teknik kadromuz ile araçların ayrıcalıklı sahiplerinin memnuniyetini sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını korumayı kendimize temel amaç edindik.

Servisimiz yedek parça stokuyla aracınızın otomatik şanzımanının ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş otomatik şanzıman servisi stok kontrol sistemiyle takip etmektedir ve istenen zamanda tedarik etmektedir.

Aracınızın otomatik şanzımanı için komple servis hizmeti vermektedir. Otomatik Şanzıman Servisimizde her marka aracınızın için yeni otomatik şanzımanotomatik şanzıman tamiriotomatik şanzıman bakımı hizmetleri verilmektedir.

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

 Hizmet Verdiğimiz Markalar;
Audi, Bmw, Alfa Romeo, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Indica, Infiniti, Jaguar, Kia, Lada, Mazda, Mercedes, MiniCooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tofaş, Toyota, Wolksvagen. Ankara Tuna Otomatik Vites Şanzıman Servisi‘nde Otomatik Vites Şanzıman TamiriOtomatik Vites Şanzıman Bakımı itina ile yapılır.

Bakım

Aracınız emin ellerde olup otomatik ve yarı otomatik şanzımanlar için en uygun bakımı sağlıyoruz. Müşterilerimiz için daima en iyi çözümleri sunuyoruz!

Değişim

Ankara Otomatik Şanzıman olarak değişimi gerekli tüm parçaları müşterinin isteğine ve ihtiyacına göre değiştiriyoruz.

Tadilat

Tamiri mümkün olan otomatik şanzıman arızalarında ise en uygun fiyata ve en kısa sürede tamirleri gerçekleştiriyoruz. Yedek parçaya ihtiyaç olursa en yeni çıkma yedek parçalardan orjinal sıfır yedek parçalara kadar her türlü imkanı müşteriye sunuyrouz.

Garantili Hizmet

Ankara Otomatik Şanzıman da almış olduğunuz hizmetin garantisi vardır. Aynı zamanda araç müşteriye teslim edilmeden teste çıkarılmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin Bize Ulaşın

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN