BİLGİSAYAR DESTEĞİYLE ARIZA TESPİTİ

Tuna Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize yaptığımız hizmetin garantisini veriyoruz ve bu doğrultuda hizmet sonrası destek sunuyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşıp ustalarımız ile görüşebilirsiniz.

Gözünüz arkada kalmasın..

Kurulduğu günden bu yana Ankara’da otomotiv sektörünün otomatik şanzıman alanında uzman kadrosu ve modern ekipmanlarıyla faaliyet gösteren Tuna Otomatik Şanzıman servisi, Ankara Başkent Oto Sanayi sitesinde, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Otomatik şanzıman ustası ve otomatik şanzıman yedek parçası; özellikle otomatik şanzıman tamiri konusunda uzman olan, ayrıca her marka ve model için yedek parça sıkıntısı bulunmayan firmamız, en uygun fiyat ve en kısa süre içinde her türlü sorununuza çözüm üretecektir.

Servisimizde yapılan tüm onarım ve bakım işlemleri garantilidir.

Tecrübe

Profesyonellik

Bilgisayar Destekli Arıza Tespiti

Aracınız emin ellerde:

Hedefimiz Ankara’da otomotiv sektöründe, otomatik şanzıman konusunda olması gereken teknik gereklilikleri karşılayıp, üretici firmaların önerdiği standartlarda onarım – bakım süreçlerini gerçekleştirmek ve dünya standartlarında hizmet vermektir.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti en büyük ilkemiz olmuştur. Yenilikleri takip etmek ve firma içinde uygulamak bizi birçok noktada geliştirmekte ve önde kılmaktadır. Bu sebeple ürün çeşitliliği ve bulunabilirliğine çok önem göstermekteyiz.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründeki iş ve çözüm ortaklarımız ve siz değerli müşterilerimizle birlikte bir çok alandaki ileri teknolojiye destek sağlayarak ürün çeşitliliğini ve hızlı servis anlayışını ilke edinerek AR-GE çalışmalarıyla sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Servisimizde eski ve yeni bir çok marka ve model aracın otomatik şanzıman tamiri ve bakımı kusursuz olarak yapılmaktadır. Türkiye çapında bir çok mekanik firmaları ve otomatik şanzıman tamir-bakım atölyelerine de tamir hizmeti verilmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Ankara Tuna Otomatik Şanzıman Servisi olarak Başkent Oto Saniyi Sitesinde her türlü otomobilinize otomatik şanzıman bakım, onarım, değişim ve de orjinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Orjinal Yedek Parça

Ankara Otomatik Şanzıman Servisi olarak müşterilerimizin istediği doğrultusunda orjinal yedek parça hizmetini en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz ve bizimle görüşmek istiyorsanız Ankara Başkent Oto Sanayi Sitesine gelebilirsiniz veya 0554 548 57 11 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Neden Ankara Tuna Otomatik Şanzıman'ı tercih etmeliyim?

Çünkü biz yaptığımız bütün işlerde müşteri memnuniyetini ön plana alırız. Bu doğrultuda da yaptığımız işin garantisini veririz. Ayrıca yaptığımız hizmeti detaylıca müşterimiz ile görüşüp en uygun şekilde problemini çözüme kavuştururuz.

Zaman kaybetmeden hemen randevu alın!

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN