Başkent Sanayi Sitesi Mercedes selenoit değişimi

Başkent Sanayi Sitesi Mercedes selenoit değişimi

Sektöründe öncü ve Ankara’nın en köklü otomatik şanzıman servisi Tuna Otomatik Şanzıman servisinde Başkent Sanayi Sitesi Mercedes selenoit değişimi hizmeti almak için iletişim telefonlarımızdan bize ulaşabilir ya da mesaj ile sorularınızı iletebilirsiniz.

Servisimizde otomatik şanzıman araçlarınıza bilgisayarlı test ile arıza tespiti yapılır ve en doğru ve hesaplı servis hizmeti sağlanır. Ankara’nın en tecrübeli ustalarından olan otomatik şanzıman ustası Tuna Karslı ve ekibi günün her saati siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Başkent Sanayi Sitesi Mercedes selenoit değişimi konusunda bilgi almak için hemen 0554 548 57 11 nolu iletişim telefonumuzu arayınız.

Servisimizde her türlü otomobilin otomatik şanzımanlarının tamiri ve bakımı özenle ve garantili olarak yapılmaktadır.

Otomatik şanzıman mekanizması uzun zaman bakım yapılmadığında yüksek derecede sıcaklığıa maruz kalacağından mevcut arızanını büyümesine, arıza oluşmasına ya da otomatik şanzıman ömrünün kısalmasına sebep olabilir. Otomatik şanzıman bakımı aksatılmaması gereken bir durumdur.

Başkent Sanayi Sitesi Mercedes selenoit değişimi

Başkent Sanayi Sitesi Mercedes selenoit değişimi ve diğer tüm otomatik şanzıman servis hizmetleri Tuna Otomatik Şanzıman Servisi tarafından itina ile gerçekleştirilir. Müşterillerimizi daima yüksek memnuniyet ile uğurlamak için sürekli çalışıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Dolayısıyla hep olumlu yorumlar ile karşılaşıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Conta takım değişimi
Balata takımı değişimi
Burç takımı değişimi
Selenoit takımı değişimi
Filtre değişimi
Yağ değişimi
Türbün revizyon değişimi
Piston takımı değişimi

 

DSG Şanzımanlarda Yapılan İşlemler

Bu şanzımanlar zincirsiz kuru kavrama ve mekatronik donanıma sahiptir.

Kavrama değişimi
Mekatronik Pompa değişimi
Kart değişimi
İç revizyon onarım
Yan bilya değişimi
Geri vites çatal değişimi
Prizdirek değişimi
Yag değişimi

 

Bize mesaj göndermek için iletişim sayfamız gidebilir ya da doğrudan 0554 548 57 11 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN